Mis on moodulmaja - eelised ja omadused?

Mis on moodulmaja?

Moodulmaja on eelnevalt tehases valmistatud hooneosa või -osad, mis transporditakse ehitusplatsile/krundile ning paigaldatakse seal lõplikuks konstruktsiooniks.

Moodulmaja eelised ja omadused:

  • Moodulmajade ehitusprotsess: tehasetöö, ehituskvaliteet, kiire paigaldamine.
  • Vundamenditüübid: vai-, post- või kruvivundamendile.

  • Ehitusluba: kuni 20 ruutmeetri suurused moodulmajad ei vaja ehitusluba, suuremad moodulid aga vajavad ehitusprojekti ja teatist kohalikule omavalitsusele.

  • Lihtne paigaldamine: moodulid saab transportida ja paigaldada kliendi krundile kiiresti ja lihtsalt.

  • Erinevad tootevalikud: suvila- sauna-, aiamaja- ja maja moodulid, standard- ja kohandatud lahendused.

Moodulmajad ehitatakse täielikult valmis tehases (välisviimistlus, siseviimistlus, elektri-, kütte-, ventilatsiooni- ja kanalisatsioonisüsteemid). See tagab hoonele parima ehituskvaliteedi, sest ehitus toimub ilmastikukindlas keskkonnas.

Moodulmaja soetaja peab enne mooduli paigaldamist rajama vajalikud liitumissõlmed ja vundamendi. Moodul paigaldatakse vai-, post- või kruvivundamendile. Vundamendi tüübi valimine sõltub aga olemasolevast pinnasest. Moodulite transportimine ja paigaldamine kliendi kinnistule toimub lihtsalt ja kiirelt.

Kuni 20 ruutmeetri suuruse ja kuni 5 meetri kõrguse mooduli eeliseks on see, et selle paigaldamiseks krundile ei ole vaja ehitusluba. Tellides aga kuni 60 ruutmeetri suuruses ja kuni 5 meetri kõrguse mitmest moodulist koosneva väikemaja, siis on vaja kohalikule omavalitsusele esitada ehitusprojekt koos ehitusteatisega.

Lisaks eelnevale on moodulmaja eeliseks veel see, et hooneid on võimalik vastavalt vajadusele teisaldada või hoopis juurde lisada.

BIRDIEHOUS tootevalikust on võimalik soetada täielikult valmis standardlahendusega moodul või siis ilma siseviimistluseta moodul. Kõikide moodulite välisviimistlust, siseviimistlust ja põhjaplaane on võimalik muuta vastavalt kliendi soovidele.

Asume Seljametsa tee 3, Paikuse alev, Pärnumaa.

Tutvu meie moodulmajade valikuga Võta ühendust